MINECRAFT SERVER


Za hlasování je možné získat VIP na 5 dní zdarma!

Seznam výhod balíčku VIP
Pokud nejsi online, získáš odměnu hned po přihlášení.

Adventní kalendář
Přidal: michal253, 30. 11. 2016 v 21:43


Adventní kalendář

Vánoce, Vánoce, Vánoce...

Zítra máme prvního prosince. To znamená, že se nám Vánoce nezadržitelně blíží. První svíčku jsme na věnci zapálili již tuto neděli a zítra nás čeká první čokoládka z adventního kalendáře.

My jsme se pro vás také rozhodli připravit adventní kalendář. Každý den (od zítra do 24. prosince) si můžete na spawnu vyzvednout svoji odměnu.

Odměny obsahují itemy na postavení a výzdobu stromku + nějaké ty dobrůtky a dárečky navíc.

Tímto vyhlašuji soutěž o nejhezčí stromeček, který postavíte právě z itemů, které dostanete (můžete i doplnit vlastními). Váš stromek bude stát ve vaší resce a poté vhodíte knížku se svým jménem na /warp soutez.

Nejlepší stromek 24. prosince vyhodnotíme a vítěz od nás dostane pořádnou nadílku dárků!

Krásné prožití vánočních časů vám přeje A-TEAM!

 


Přečteno 3910x 3 komentářů

Komentáře
Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.
images/noavatar.jpg/100

Xander

8.12.2016 v 21:15:24
Znám ten zákon.. a nevidím jediný důvod, proč se nedodržuje.. pokud vyjádřím názor, že podle mého jde server dolů, tak se jedná o kritiku(psal jsem to i sem, ale opět smázáno..),ale nepoužil jsem jedinou urážku, či pomluvu.. Můžu říct že od té doby co máme pana Sobotku, jako premiéra, tak jde vláda dolů.. a je to pouze názor, za který ti nikdo nic neudělá.. A víš.. je jasný, že si to pamatuješ, třeba i Jeava si pamatuješ, protože jakoby jediný máme "koule" na to říct adminovi že to dělá špatně..Neříkám, že dřív jsem to nedělal urážlivě, to přiznám.. ale teď opravdu ne..
PS: díky že aspoň ty se dokážeš vyjádřit:) jediný se nebojíš napsat, než radši to jen mazat.. +respekt
TEST Odpovědět 
images/noavatar.jpg/100

tom__cz

8.12.2016 v 14:23:16
Zdravím tě Xandere.
Vidím, že pokračuješ ve stejném duchu jako když jsem zde na serveru ještě působil. Když si stěžuješ na Svobodu slova,že ti ji Michal upírá.
Právo na Svobodu slova(projevu)může být omezeno, je-li v ostatními právy v konfliktu např. pomluva.
To že maže nebo zabanuje tvůj profil,je už jen represí k dalšímu.

Dále k tomu důvodu že zde nehrají hráči z dřívější doby? včelku jednoduché vysvětlení prostě stárneme a jsou jiné příjemnější aktivity..opačného pohlaví např.

Na počet hráču serveru má A-team menší dopad, než to že prostě hráči mají raději servery s mdovaným minecraftem a hry typu Hide and Seek popřípadě Annihilation. Klasika prostě po čase omrzí ať tam máš sebelepší stavby nebo přídavky typu pets,hulky atd. Přeji hezký den. Tom__cz
TEST Odpovědět 
images/noavatar.jpg/100

Xander

3.12.2016 v 15:27:49
Ale Michale.. smajlik nemazej mi komentíky, za to že jsem vyjádřil názor.. nebyl urážlivý, takže porušuješ 3. pravidlo.. tedy "Hráč musí dodržovat platné zákony České i Slovenské republiky" za to že nemám právo vyjádření názoru.. Btw.. Díky za ban na fórku :)
TEST Odpovědět