MINECRAFT SERVER


Za hlasování je možné získat VIP na 5 dní zdarma!

Seznam výhod balíčku VIP
Pokud nejsi online, získáš odměnu hned po přihlášení.

Novinky a změny na serveru (Březen)
Přidal: Honys1, 4. 4. 2017 v 19:50


Novinky a změny na serveru (Březen)

Gladiátoři přišli o příkaz /tppos. Ten byl zneužíván jako nástroj k proniknutí do cizí residence, kde pak dělali neplechu. Byly jsme tedy nuceni tento příkaz skupině odebrat.

Opravili jsme trochu pvp systém serveru. Nováčci jsou 5 dní od prvního připojení na server pod ochranou před pvp. Nemůžou se pvp účastnit a jiní hráči ho nijak nemůžou zranit a nováčci jsou chráněni i před výbuchem (Více o nováčkovské ochraně naleznete tady.). Při fly nelze útočit ani se nijak účastnit pvp, pokud někoho udeříte při fly, sebere vám to 5 srdíček (namísto smrti). Majitelé residencí a hráči v ní povoleni mají nyní možnost zabít hráče, kteří v rezidenci nemají co dělat (kteří otravují). A opět byla zavedena ochrana proti odpojení z boje.

Server jsme updatovali na verzi 1.11.2, pokud se vám tedy na server nelze připojit musíte si tuto verzi nastavit ve svém launcheru (přesně verzi 1.11.2).

Upravili jsme také vzhled kouzelnické Hlasovací hůlky, můžete jí získat na spawnu v tokenshopu.

Zvýšili jsme maximální počet mobů v jednom chunku, a to z 35 na 60 a změněno bylo také chování hopperů (násypek). Zpomaleno bylo přesouvání itemů a počet zůstal stejný (1).

Maximální enchantment level, který je na serveru povolen je 8 (VIII). Jakékoliv silnější itemy jsou zakázány a budou bez náhrady zabaveny. Toto se ovšem nevztahuje na itemy z kouzelné truhly nebo speciálních mobů a enderdraka.

Drak přinesl do endu další speciální věc. Tentokrát můžete z draka vymlátit celkem 10 čepic, které mají vysoké enchanty a speciální efekt nočního vidění. Tak běžte lovit, ať je neuloví někdo před vámi. Item obsahuje enchanty Protection VII, Unbreaking IV, Thorns II a efekt nočního vidění lvl1. Na webu můžete sledovat kolik itemů zbývá J.

Drak v endu má nyní 4000 HP, uzdravuje se a svolává na vás endermany... Doporučujeme hráčům chodit na něj ve skupinách, je nyní opravdu silnej a dá vám co proto.

Zpřísněno bylo celkové teleportování na serveru. Příkaz /tpa už není zdarma, ale stojí 5 ender perel, stejně tak i příkaz /ptp. Na home s můžete teleportovat pouze pomocí itemu zvaného „Kámen domova“, ten si musíte vyrobit ze 4 kamenů, 4 kmenů dřeva a jednoho uhlí. A celkově mají teleportační příkazy cooldown 10 minut.  Vyrobit lze i Věčný kámen domova, který se nezničí při použití a při smrti nezmizí.

Hráči, kteří používají Discord se ukazují na serveru v tablistu s prefixem D <jmeno_hrace>. Z Discordu je možné i psát do globálního chatu na server, stačí požádat o povolení do tohoto chatu psát.


Přečteno 3075x 1 komentářů

Komentáře
Pro přidání komentáře musíš být přihlášen.
images/noavatar.jpg/100

JohnMcClain511

9.4.2017 v 16:24:04
Mohl by mi prosím někdo zasvěcený vysvětlit důvod, proč si přistoupilo k té změně ohledně teleportování na svůj domov? Je to fakt brutální pruda, zabírá místo v inventáři a docela mi to připadá jako bezúčelná záležitost, proč komplikovat port na svůj vlastní home smajlik To se moc nepovedlo.
TEST Odpovědět